Hakkımızda

Müşterilerimize, ihtiyacı olan etkin ve verimli bir şekilde kullanabilecekleri ürün ve hizmetlerimizi temi etmek ve en kalite biçimde sunmak. Müşterilerimize kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmeti sunmak ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamak.

Hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialıyız, pazar payınında bizde varız diyebilecek en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye'de internet servisleri denilince akla gelen ilk isim olmaktır. Global olarakta hizmet vermekteyiz.


Firmamız, Bireysel ve Kurumsal Internet Bilişim Teknoloji Hizmetleri sunabilmek amacıyla 2009 yılında MERSİN'de kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini güven ile aşılamıştır. Sağladığımız hizmetler arasında Domain Tescil işlemleri, Hosting (Barındırma) , SSL Sertifikaları, Linux ihtiyaç Lisansları, E-Mail Servisleri, Sanal Sunucu Servisleri (VPS)(VDS) ve Online Ticaret Projeleri bulunmaktadır. Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız. En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerekir. Bu nedenle birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmaktayız. Hizmetlerimiz size sektörünün en iyi yazılım, en iyi donanım ve en iyi internet çıkışlarıyla sunulmaktadır. OXENON olarak kaliteden taviz vermeden siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. Bize güvenebilirsiniz.

Powered by WHMCompleteSolution