ÖNE ÇIKAN
KİRALIK AVRUPA SUNUCULARIMIZ
Almanya 64
i7-6700 4c/8t
64 DDR4 GB RAM
2x500 SSD Disk
1 Gbps HAT
NO Soft Raid
Almanya Lokasyon
-- 1 -- İP
75 $
Aylık

SEPETE
EKLE
Almanya 128
i7-8700 6c/12t
128 DDR4 GB RAM
2x1 TB SSD Disk
1 Gbps HAT
No Soft Raid
Almanya Lokasyon
-- 1 -- İP
120 $
Aylık

SEPETE
EKLE
Almanya 256
E5-1650V3 6c/12t
256 DDR4 GB RAM
2x1 TB SSD Disk
1 Gbps HAT
No Soft Raid
Almanya Lokasyon
-- 1 -- İP
150 $
Aylık

SEPETE
EKLE
OYUN SUNUCU PAKETLERİMİZ ÇOK YAKINDA SİZLERLE !

OXENON GÜVENCESİYLE
AVRUPA KİRALIK SUNUCU FİYATLARI

SUNUCU İSMİ İŞLEMCİ RAM DISK TRAFIK / HAT RAID LOKASYON IP
SYS-01
E3-1230v6 4c/8t-3,5 GHz
32 GB DDR4 2133 MHz
SATA / M2 SSD 2x480 GB
250 Mbps Limitsiz BW
Soft Raid Software
Fransa Lokasyon
--3-- İP

Sepete
Ekle
80 $ /aylık
SYS-02
E3-1270v6 4c/8t-3,8 GHz
64 GB DDR4 2133 MHz
SATA / M2 SSD 2x450 GB
250 Mbps Limitsiz BW
Soft Raid Software
Fransa Lokasyon
--3-- İP

Sepete
Ekle
100 $ /aylık
OVH-03
E-2386G 6c/12t-3,5 GHz
64 GB DDR4 2133 MHz
SATA / SSD 2x512 GB
1 Gbps Limitsiz BW
Soft Raid Software
Fransa Lokasyon
--3-- İP

Sepete
Ekle
150 $ /aylık
OVH-04
E 2386G 6c/12t-3,5 GHz
128 GB DDR4 2133 MHz
SATA / SSD 2x512 GB
1 Gbps Limitsiz BW
Soft Raid Software
Fransa Lokasyon
--3-- İP

Sepete
Ekle
185 $ /aylık
ORTAK ÖZELLİKLER
Anında Aktivasyon

Sunucularımızın stok durumuna göre 6 saat içinde kurulup teslim edilmektedir.Oxenon, zamana ve iş planına önem verir en hızlı şekilde makinanızın kurulumunu yapıp teslim edecektir. Yapacağınız çalışmalara göre sunucumu seçimlerinde detek ekibimizden, yardım alabilirsiniz. [email protected] skype adresinden satiş hakkında tüm sorularınızı yanıtlayıp aktif edeceğiz.

Uptime Oranımız

Tüm sunucularımız için verdiğimiz %99 luk yıllık aktiflik garantili oranımız ile öncü bir firma olmakla birlikte bu oranın altında düştüğünde telafisini yapmaktayız. Yüksek oluşabilecek kesintilerde farklı sunucularımız ile aktiftifliği sağlıyoruz. Müşterilerin memnuniyeti için varız.

Garantili Donanım

Oxenon Hosting Kiralık sunucu hizmeti kapsamında temin edilen sunucular oxenon.com garantisi kapsamındadır. Gerektiğinde en hızlı şekilde donanım değişimi sağlanır ve asla ücret talep edilmez. Parça değişimleri datacenterda ki yogunluğa göre 2-3 saat sürmektedir.

Teknik Destek

Oxenon, sizlere Performansın yanı sıra Sorunlara müdahale edebilecek ekip ve yetkililer ile güçlü kadrosu ile yanınızda olacak. Sorunu Ortadan Kaldırın bizler için sorun asla olamaz. Sektörlerde ki bilgilerimizle sizlere sunucularda 7/24 teknik destek vermekteyiz. SLA Hizmeti ile VİP hizmet sunmaktayız.

SSD Disk Performansı

Yenilikçi yapımız ile SSD disk ve NVMe SSD kullanmaktayız... sunucu kiralama intel, xenon, AMD serisi, iş projelerinizi ilerletmek için ihtiyacınız olan gücü sunar.

DDOS Koruması

Sunucusu kiralamak, Oxenon tarafından desteklenen tüm hizmetlerden yararlanmak anlamına gelir. Anti-DDoS, Güvenilirliği ve esnekliği, onu yeni başlayanlar ve Kurumsal'lar için ideal sunucu yapar.

Oyun Sunucusu

Sunucularımızda ekran kartı olmadığı için vede Avrupa konumda olduğundan dolayı ping olacağından oyun sunucularına elverişli değildir.

Konfigürasyonlu Sunucu

Sadece Ram ve HDD değişiklik yapılabilir sipariş geçmeden Teknik ekibimizle iletişime geçmeniz yeterlidir

Otomatik Kurulum

Sunucularımızda istediğiniz kurulumu veya işletim sistemini kurabiliriz. Herhangi lisans veya kısıtlama yapmıyoruz.

Hat Performansı

Avrupalı sunucularımız yüksek hatlarımız ile daha performanslı vede daha kaliteli internet hızına sahiptir.

Kurulum Montaj Ücreti

İlk ay Tüm dedicated sunucularda kurulum ücreti bulundukları özelliklere göre alınmaktadır. Yıllık alımlar veya taahhütlü satın alınan sunucularda kurulum ücretimiz yoktur.

Teknik Destek

Teknik ekibimiz 7/24 aktif olup sizlere bir ticket yakındır. SLA hizmetimiz ve takip sistemimiz ile teknik ekibimiz artık sizlerin yanında.

Kiralık Sunucu Uygun Fiyatlar Oxenon Farkı Sizinle!

Stok Durumuna göre 1-6 Saat içerisinde Kurulum Gerçekleşir. Tüm Ayarlamalar Oxenon Hosting Tarafından yapılır. Uzman Personel ile Asla Yarı yolda kalmazsınız

Oxenon Hosting sizlere aynı zamanda paylaşımsız dedicated sunucu hizmetide sağlamaktadır. Avrupa Korumalı dedicated sunucularımızda, Esxi, Virtualizor, windows, linux, ubuntu ve tüm işletim sistemlerini kurabiliriz.


Detayları Görüntüle

EN ÇOK SORULAN SORULAR

Kurulum Ücreti Alıyormusunuz?

İşletim sistemi ve veri merkezimizden satın alınmış kontrol paneli yazılımlarının ilk kurulumları ücretsiz olarak teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Daha sonraki yeniden kurulum taleplerinizde ücretsiz kurulum ayda sadece bir defa yapılabilir. Aynı ay içerisinde birden fazla yapılacak yeniden kurulum işlemi ücrete tabidir

Sunucumuz için sizden en fazla kaç adet IP alabiliriz?

Veri merkezimizde bir sunucu için maksimum 16 adet IP (/24 Vlan Subnet) adresi alınabilmektedir. IP taleplerinizi sipariş esnasında belirtmeniz gerekmektedir. Herhangi bir IP talebiniz olmaz ise 3 adet IP adresi ile (/27 Vlan Subnet) sunucunuz size teslim edilir.

Sunucu network ve trafik durumu nedir?

Sunucu konfigürasyonlarına ve özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. En düşük garantili hatımız 250 mbps en yüksek 2 Gbps garantili hat sunmaktayız. Portlarımız ise en düşük 500 Mbps en yüksek 6 gbps'tir. Trafik sınırlandırması bulunmamakta birlikte 100 TB geniş bir trafik sunmaktayız.

Sunucu da donanım değişikliği nedir?

Sunucularda donanım değişikliği malesef yapamıyoruz. Fakat müşterilerimize cluster alt yapısı ile iki sunucuyu birleştirebilir yada farklı bir alt bir üst sunucu sunabiliriz.

Frewall Hizmeti var mı?

Avrupa lokasyonlu tüm sunucularımız için DDOS korumamız mevcut diğer saldırılar için özel yazılmış yazılımsal ve donanımsal frewall paketlerimizi öneriz.

Hangi Kiralık Sunucuyu Seçmeliyim?

Kiralık sunucular kişiye veya ihtiyaçlara özel konfigüre edilebilmektedir. Kullanımınıza ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak daha fazla ram, depolama ve işlemci gücüne ihtiyaç duyabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı belirlemeniz doğrultusunda sizin için en uygun kiralık sunucu seçimine yardımcı olabiliriz.

Avrupa Managed Sunucu Uygun Fiyatlar Oxenon Farkı Sizinle!

Sunucularımız managed vede Shared sunucular olarak kullanım sağlayabiliyoruz. Tamamen sizin yöneteceginiz managed sunucu vede shared sunucu yükünü tamamen kullansanız da lisanslar için uygun tutulduğu için daha çok tercih edilmektedir.

Sanal veri merkezi sözleşmesine uygun olarak tüm fiziksel işlemler 7 gün 24 saat aktif destek veren teknik ekibimizce yapılır. Herhangi bir fiziksel işlemi yapmak için sizin veri merkezine gelmenizi gerektirecek bir durum söz konusu olmaz.


Detayları Görüntüle

ÇÖZÜM
ORTAKLARIMIZ