Web Tasarım ve Yazılım Hizmetleri

Web Tasarım Hizmetleri
√ İçeriklerin markanızla uyumlu olması. √ Arama motorları için optimize etmek. √ İçeriklerin hem tasarım hem de görsellerle uyum içerisinde olması. √ Hedef kitlenizin kolayca ulaşabileceği kelimelerin titizlikle belirlenip eklenmesi. Eğer paranızın kıymetini bilen, uzun vaadeli, dinamik,güvenilir seo hizmeti veren, farklı fikirlere sahip çözüm ortağı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Profesyonel Web Tasarım Firması olarak en uygun web tasarım fiyatları ile size Oxenon web Hosting tasarım firmaları arasında en iyi hizmeti vermek için buradayız. Seo hizmetimiz ile uçuşa geçin!
Kurumsal Email Hizmeti
İşletmeler için mail hesapları büyük önem arz eder. Mail servisinde yaşanacak bir kesinti ya da yavaşlama önemli derece maddi zararlar yaşamanıza neden olabilir. Oxenon Kurumsal Mail Hosting ile işletme içerisinde kullandığınız tüm e-posta hesaplarını güvenli ve kesintisiz bir şekilde yönetebilir, iş süreçlerinizi sorunsuzca takip edebilirsiniz.
Mobil Uygulama
Mobil uygulama fiyatları ve mobil uygulama geliştirme alanında aradığınız ajansı Oxenon'da buldunuz diyebiliriz. Sizler için app uygulama yapıyoruz. Mobil uygulama yapan firmalar arasında en deneyimlisi arıyor ve mobil uygulama geliştirme uzmanı ile çalışmak istiyorsanız. Cep telefonu uygulama alanında yaptığımız mobil uygulama ve mobil app hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçiniz..
Sıkça Sorulan Sorular
Web tasarım nedir?
Web tasarım, müşterilerinize markanızın güvenirliğini arttırmak, ziyaretçilerinizin isteklerini karşılamak ve gereksiz, kafa karıştırıcı tasarım öğeleri olmadan müşterilerinize bilmek istediklerinin hızlı ve net olarak anlatıldığı, internet tarayıcılarının görüntüleyebileceği biçimde hazırlanmış özel tasarımlardır.
Web tasarım süreci nasıl işliyor?
Müşteriden gelen briefler doğrultusunda tasarım oluşturuluyor. Oluşturulan tasarım müşteri onayına gönderiliyor, revize var ise son rötuşlar yapılıyor ve iş kodlama ekibine teslim ediliyor. Tasarımlar kodlama ekibimiz tarafından google dostu, SEO uyumlu ve hızlı açılış süresine önem verilerek son trend kodlama alt yapısı ile yayına hazır hale getiriliyor. Son olarak müşteriye demo bir linkte tasarımın işlevselliği gösteriliyor ve onayın ardından dosya yükleyicisi (FTP) platformu kullanarak site alan adı üzerinde yayına alınıyor..
Web sitesini kendim yönetebilecek miyim?
Dinamik ve belli aralıklarda güncelleme gerektiren bir web sitesine ihtiyacınız var ise web sitenize ister wordpress isterseniz de özel yazılım ile hazırlanmış yönetim paneli entegrasyonu yapıyoruz. Bu sayede kod bilgisine ihtiyaç duymadan web sitenizde istediğiniz alanı güncelleyebilir yeni sayfalar veya ürünler ekleyebilirsiniz..
Web tasarımı fiyatları neye göre belirleniyor?
Öncelikli olarak müşterinin hedefleri, istekleri ve ihtiyaçlarını dinliyoruz. Bu doğrultuda dinamik mi yoksa kurumsal tanıtım sitesi mi isteniyor, bu tespit edilir. Kurumsal tanıtım sitesi ise kaç sayfadan oluşacağı, site içerisinde ne kadar aksiyon olduğu ve ne kadar sürede teslim edileceği çıkarılarak fiyat teklifi iletilir. Dinamik yani yönetim panelli web siteleri için içerik, hizmet veya ürün yönetimi baz alınarak yönetim paneli kodlaması ve kullanıcı ara yüzü kodlama süresi hesaplanıp fiyat teklifi sunulur..
Neden E-Mail Posta Satın Almalıyım?
E-postalar şirketinizin en önemli iletişim aracı ve ticari başarınızın destekleyicisidir. Şirketinizin kurumsal kimliğini güçlendirmek, müşterilerinize daha profesyonel e-posta adresleri ile ulaşmak ve şirket içi yazışmalarınızı kesintisiz gerçekleştirebilmek için alan adınızı barındıran, akılda kalıcı bir e-posta hesabına ve güvenli bir mail hosting çözümüne sahip olmalısınız.
Kurumsal E-Posta Nedir?
Kurumsal e-posta servisi, işletmelerin mail ihtiyaçlarına esnek ve güvenilir e-posta çözümleri üretmek için özel olarak optimize edilmiş, profesyonel e-posta hizmetidir. Kurumsal mail hosting hizmeti ile işletme içinde kullandığınız tüm e-postaları, kendi alan adınız altında kullanabilir, esnek yapısı sayesinde dilediğiniz e-posta hesabına dilediğiniz kadar kota tanımlayabilirsiniz.

Powered by WHMCompleteSolution