Kategoriler Yedekleme Hizmeti

 

Yedekleme Sistemlerimiz şu şekilde hizmet vermekteyiz.

Backup Hizmeti ;

Aldığınız hizmet backup hizmeti ise 50 GB , 100 GB , 200 GB , 400 GB , 800 GB , 1000 GB FTP alanı satın alıp günlük haftalık aylık yedeklerinizi sunucu dışındaki bir alanda alanınız kadar tutuyoruz.

Fiyatlarımız için : Tıklayınız 

 

Felaket Kurtarma Hizmeti

Aldığınız Paket Felaket Kurtarma Sistemi ise ; WHM deki siteleriniz 3 güne bir yedeklenir, Ayrıca makinanın 3 güne bir Clone yedeği alınır. Yedekleriniz farklı sunucu ve farklı datacenter da tutulur. Olası Datacenter sorun veya makine sorununda Yedek boyutunuza göre clone yedeğiniz geçici olarak farklı sunucumuzda devreye girer Web siteniz kapalı kalma süreniz minimumdadır. Yedekleriniz Günlük isterseniz bizle iletişime geçebilirsiniz. 

Fiyatlarımız için : Tıklayınız 

Not : Backup Hizmeti veya Felaket Kurtarma Hizmeti almayan vps, vds , Dedicated müşterilerimiz yedekleme sorumlulukları müşterilerimize aittir. Sanal Sunucu veya Fiziksel sunucuda oluşan hasarda garantisi %100 olmaksızın kurtarma, recovery ücreti 25$ dır.

 

Hatırlatma ;

10.02.2021 Tarihinde Dünyanın en köklü firması olan OVH Fransa Datacenteri Strasbourg  ta yangın çıktı ve malesef 30 bin sunucu hasar gördü. SBG1 -kısmen, SBG2 Tamamen kül oldu Yedek olmayan tüm sunucular mağdur oldu, olası felaketin önüne geçmeniz verilerinizi korumanız sizlerin ellerinde, Yedek candır Gerisini Oxenon'a bırakın.

Yangın Haberi : Tıklayınız.

 

 

 

  Bilgi Bankasına Dön

ÇÖZÜM
ORTAKLARIMIZ

whatsapp